CONCEPT building

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Aktuality 1

2. 5. 2012
Na trh vstoupila společnost CONCEPT building s.r.o.


Společnost CONCEPT building s.r.o. ve své divizi CONCEPT hlína nabízí pravé hliněné omítky značky Tierrafino, které jsou jedny z nejkvalitnějších na světovém trhu. Dále se zabývá řezáním a vrtáním diamantovou technikou a prodejem diamantových kotoučů v CONCEPT diamant.

Hliněné omítky spojují komfort bydlení a zdravý životní styl a jsou díky svým vlastnostem velkou výzvou, a to jak pro současné nízkoenergetické a pasivní stavby, tak i pro běžnou výstavbu, a samozřejmě i pro zlepšení životního prostředí ve starších panelových domech.

Společnost CONCEPT building s.r.o. přináší jedny z nejkvalitnějších jílových hliněných omítek a chce dokázat, že přírodní materiály nejsou jen pro alternativní stavby, ale díky svým barevným variantám a zejména skvělým vlastnostem patří do moderního luxusního bydlení.

Nejdůležitějšími vlastnostmi hliněných omítek Tierrafino  jsou  schopnost regulovat vlhkost v místnosti, účinně zachycovat škodlivé látky jako jsou např. cigaretový kouř či neutralizovat kuchyňské výpary a schopnost dvakrát většího vyzařování  zpětného tepla do místnosti než u běžných omítek. To z hliněných omítek Tierrafino činí z ekologického, ekonomického a z hlediska životního prostředí člověka zásadní stavební prvek moderního bydlení.

Hliněné omítky však nemusíte využít pouze ve vašem domově, ale také v komerčních prostorách a na pracovišti, a tak zlepšit pracovní podmínky svých zaměstnanců. Zejména benátské štuky budou ozdobou reprezentačních prostor firem či luxusních módních butiků.


Kontakt: marketing@concept-building.cz
©CONCEPT building s.r.o.


Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky