CONCEPT building

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Jílové štuky

CONCEPT hlína

Tierrafino Listro - jílový štuk

Listro znamená lesk. Staré techniky ožívají v dobře známých barvách Tierrafino. Jemné barevné nuance se objevují variacemi v hloubce lesku. Elegantní efekty na stěnách, stropech a dřevěném nábytku pomocí Tierrafino Listro.

Tierrafino L
istro je k dispozici v následujících barvách: Dover - bílá, Delphi - bílá, Roman - okr, Nassau - oranžová, Djennné - červená, Ayers rock, Iquitos zelená a Gomera  - šedá. Přírodní, uklidňující barvy, jejichž smícháním můžete získat nové odstíny. Možnost smíchání s pigmenty Tierrafino nabízí neomezený počet barev.
Aplikace Tierrafino L
istro je snadná a zvládne to každý. S několika málo nástroji lze vytvořit krásné stěny. Pomocí válečku, štětky nebo zednické lžíce naneste přípravek Listro a vyleštěte povrch, aby byl hladký, nikoli lesklý. Po zaschnutí naneste druhou vrstvu a s přestávkami pokračujte v leštění, dokud nebude dosaženo požadovaného lesku. Tierrafino Listro lze použít na většinu savých podkladů, jako jsou například sádrové nebo vápenné omítky, latexové nátěry, suché stěny a dřevovláknité desky MDF. Nástroje lze snadno vyčistit. Listro řeďte vodou. Nechráněné oblasti ošetřete ochranným voskem.

Tierrafino L
istro je otevřené vlhkosti a reguluje ji jako ostatní produkty Tierrafino. Listro je po ošetření voskem utěsněno pouze před vzduchem a vlhkostí.

Krásné místnosti si zaslouží vysoce kvalitní omítku
, která navodí živou atmosféru. Tierrafino Listro je vhodné pro vstupní prostory, foyery, luxusní butiky a stěny v domácnostech nebo kancelářích, kterým dodáví prestiž a jemný lesk.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky